"МАЈСТОРИ" БЕЖЕ СА ДНА ТАБЕЛЕ: Мало храбрији предлог за голове из Премијер лиге
ЕНПИ дочекује Газл Ел Махалу у трећем колу групе за опстанак египатске Премијер лиге.
Профимедиа
Домаћи тим ће покушати да настави победнички низ након 2:1 против Модерн Спорте. ЕНПИ се од почетка првенства доста мучио у нападу, али је у последње време одбрана већа брига – примили су гол на пет од последњих шест утакмица, уз укупно 10 примљених погодака.
Газл ел-Махала долази охрабрен тријумфом од 1:0 против Смухе. Њихове утакмице последњих недеља обележила је јака дефанзива: у пет од последњих шест мечева најмање један тим није постигао гол.
Историја међусобних дуела иде у прилог Махали, која је добила четири од последњих шест сусрета против ЕНПИ-ја, укључујући убедљивих 3:0 у фебруару ове године.
ЕНПИ је у нападу стабилан код куће, али слаб у дефанзиви, док Махала традиционално добро пролази у међусобним дуелима и долази са добрим самопоуздањем.
НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 2,58)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Змије опколиле камп репрезентације Швајцарске
Хаос пред почетак Мундијала. Змије су опколиле камп репрезентације Швајцарске, а играчи не крију страх и незадовољство.
08. 06. 2026. у 16:50
КАТАСТРОФА ЗА ОЛГУ ДАНИЛОВИЋ! Српска тенисерка добила никад горе вести!
На најновијој ВТА листи водећа је остала полуфиналисткиња Ролан Гароса, Арина Сабаленка из Белорусије.
08. 06. 2026. у 11:58
Коментари (0)