БОШКО ОРОВИЋ: Елфсборг прети шампиону

Жарко Урошевић

29. 07. 2023. у 12:00

Тренер Утсиктенса, типује две шведске лиге

БОШКО ОРОВИЋ:  Елфсборг прети шампиону

Ilustracija

Шведска 1

Хекен – Елфсборг 12

Дегерфорш – Бромапојкарна 12

Халмштад – Варберг 1X

Хамарби – Норчепинг 12

Мјалби – Ђургарден 12

Гетеборг – Калмар X2

Малме – Варнамо 12

Сиријус – АИК X2

Шведска 2

АФЦ Ескилстуна – Сковде 12

Естерсунд – Сундсвал 1X

Ергрите – Браге X

Естер – Јончепинг 1X

Трелеборг – Ландскрона 1X

Вастерас – Гефле 1X

Еребро – ГАИС 12

Утсиктенс – Хелсингборг 1X

На осам гостовања, Елсфборг је чак седам пута победио, а само на једном је играо нерешено. У овом колу иде на ноге шамиону Хекену, тако да је незахвално било шта прогнозирати. У кризи је Малме, али очекујем да победи Варнамо, који је изненадио Хекен. Од како је променио тренера, АИК боље игра и требало би да дође до нова три бода у овом колу. Тренера је променио и Гетеборг, јер има само десет бодава и видећемо хоће ли му то донети бољитак.

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!

ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ! Невероватно коме су Американци забранили долазак на Светско првенство у фудбалу!

Најновије вести из Америке, односно Сједињених Америчких Држава које су, уз Мексико и Канаду, домаћини овогодишњег Светског првенства у фудбалу, прилично су шокантне.

13. 05. 2026. у 19:06

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Немачка управо урадила!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Немачка управо урадила!

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

13. 05. 2026. у 12:15

Коментари (0)

КРАЈ МЕНЕ Ево о чему говори песма групе Лавина - Треба представити и ту страну човека