КАКО БЕЗ ЛАЛАТОВИЋА? "Мераклије" озбиљно ослабљене наредне четири утакмице

Н.П.

12. 02. 2023. у 09:33

ФУДБАЛЕРИ Радничког из Ниша гостују Новом Пазару у оквиру 21. кола Супер лиге Србије.

КАКО БЕЗ ЛАЛАТОВИЋА? Мераклије озбиљно ослабљене наредне четири утакмице

Пулени Александра Станковића победили су у прошлом колу на свом терену, након преокрета у финишу, ТСЦ из Бачке Тополе са 2:1. Тим Жарка Лазетића је до предности дошао у 64. минуту поготком Саше Јовановића, да би изједначење домаћину донео Бојица Никчевић 15 минута касније. Коначан резултат и три бода "плавима" донео је Слободан Станојловић у 89. минуту. Фудбалери Новог Пазара се налазе на шестој позицији на табели са 34 освојена бода.

Дисциплинска комисија Фудбалског савеза Србије суспендовала је тренера нишког Радничког Ненада Лалатовића. Њему ће бити забрањено да води екипу у наредне четири суперлигашке утакмице. Тренер гостију је био под условном казном у трајању од годину дана од априла прошле године када је седео на клупи Радничког из Крагујевца, а након што је добио црвени картон у последњем колу Супер лиге на утакмици против Младости из Лучана условна казна је прерасла у суспензију. Популарне "мераклије" су на премијери пролећног дела сезоне били успешни и савладали већ поменуту Младост  на свом "Чаиру" резултатом 2:1. Нишлије тренутно заузимају десету позицију у националном шампионату уз 20 сакупљених бодова.

У претходном дуелу између два клуба домаћин је славио 3:1. Гостима ће пуно недостајати шеф стручног штаба, и очекујемо од фудбалера Новог Пазара да то искорите у данашњем дербију на "Џаизкоин арени".

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 2,00)

НИГДЕ НИСАМ ВИДЕО ТОЛИКО МРЖЊЕ! Мркела о скандалу хулигана: Повређена је и девојчица од 10 година

"НИГДЕ НИСАМ ВИДЕО ТОЛИКО МРЖЊЕ!" Мркела о скандалу хулигана: Повређена је и девојчица од 10 година

Црвена звезда је савладала крагујевачки Раднички у првенственом мечу играном у Милановцу, а тај тријумф актуелног шампиона су у други план бацили навијачи из Крагујевца скандалозним понашањем.

02. 09. 2024. у 14:20

НЕПРАВЕДНО! Владимир Путин не може да верује да се ово догађа

"НЕПРАВЕДНО!" Владимир Путин не може да верује да се ово догађа

Има 50 година. Па опет, иако рођен као Фабрицио, а баш као Фабрицио и 11 пута био државни првак у параолимпијској атлетској дисциплини, овога пута на Параолимпијским играма "Париз 2024" наступа као жена. Та чињеница довела је до тога да се баш о првом таквом случају у историји параолимпијада огласи и председник Русије Владимир Путин.

02. 09. 2024. у 13:00

ПИКСИ ВИШЕ НЕЋЕ ДА ЋУТИ! Ево шта је селектор Србије рекао о бојкоту репрезентације и тучи на Европском првенству

Селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси обратио се медијима уочи почетка Лиге нација и утакмице са Шпанијом петог септембра на Маракани.

02. 09. 2024. у 09:03