ГОЛЕАДА У АНКАРИ: Некадашњи прволигаш у очајној форми

ЕКИПА Генчербирлигија дочекује Бандирму у мечу 19. кола турске Прве лиге.

ГОЛЕАДА У АНКАРИ: Некадашњи прволигаш у очајној форми

Профимедиа

Пулени Мустафе Далција играју заиста лоше, изгубили су сваки од претходних шест мечева у првенству. Фудбалери Генчербирлигија имају једну од најслабијих одбрана у шампионату која је примила чак 33 поготка након 17 одиграних кола. Некадашњи прволигаш је закован за дно табеле са седам освојених бодова.

Екипа Бандирме улази у сусрет после победе у прошлом колу прeд својим навијачима над Пендиком минималним резултатом. То је изабраницима Месута Бакала укупно седми тријумф од почетка сезоне. Гости се тренутно налазе на осмом месту турске Прве лиге уз 28 сакупљених бодова.

Домаћин је свакако један од глвних кандидата за испадање, међутим у минулом међусобном дуелу, Генчербирили је победио Бандирму резултатом 2:0. Очекујемо свакако отворену и занимљиву утакмица данас у Анкари, где предлажемо да покушате са комбинацијом голова.


НАШ ПРЕДЛОГ: УГ 3+ (квота 1,90)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ШТА МУ БИ? Бастијан Швајнштајгер након развода од Ане Ивановић не личи на себе (ФОТО)

ШТА МУ БИ? Бастијан Швајнштајгер након развода од Ане Ивановић не личи на себе (ФОТО)

Брак који је важио за најскладнији у свету спорта пукао је као мехур од сапунице када су на видело испливали докази да је Бастијан Швајнштајгер годинама варао Ану Ивановић.

25. 05. 2026. у 08:12

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)