КЕЦ КАО КУЋА: "Црвени ђаволи" у походу на нови трофеј
ЕКИПА Ал Мокавлуна гостује Ал Ахлију у четвртфиналу Купа Египта.
Foto: Profimedia
Најтрофејнији клуб на свету игра фантастично у новој сезони, популарни "црвени ђаволи" су у финалу Супер купа савладали актуелног шампиона Замалек резултатом 2:0, и дошли до првог трофеја ове године. Што се тиче првенства фудбалери Ал Ахлија имају максимални учинак након три одиграна кола уз остварену гол-разлику 6:1.
Екипа Ал Мокавлуна је у серији од три везана ремија, у којима су последња два против Фарка и Фјучура завршена без голова.
У минула два међусобна дуела између градских ривала није било победника. Ал Ахли је кренуо у поход на нови трофеј, тако да у данашњем окршају у Каиру кец је као кућа! За најхрабрије предлажемо да пробају са прелазом, квота је астрономска и вреди покушати.
ЗА НАЈХРАБРИЈЕ: 2-1 (квота 29,5)
Препоручујемо
КО ЋЕ ОТИЋИ ДАЉЕ? Судар титана у борби за директан пласман у плеј-оф
27. 11. 2022. у 10:05 >> 10:05
МОЖЕ ЛИ СРБИН САЧУВАТИ СВОЈУ МРЕЖУ? Лидер спреман за нова три бода
27. 11. 2022. у 09:50
"САМУРАЈИ" НА КОРАК ОД ОСМИНЕ ФИНАЛА! Костарика почела да пакује кофере?
27. 11. 2022. у 09:37 >> 09:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
ИРАНЦИ У ШОКУ! Невероватно шта су им урадили Американци, цео свет бруји о овоме!
Сједињене Америчке Државе одбиле су да издају визе делу стручног и административног особља националног фудбалског тима Ирана уочи Светског првенства 2026. године.
06. 06. 2026. у 11:26
"ГРОБАРИ" НА НОГАМА!" Стиже милионско појачање у Хумску
ФУДБАЛСКИ клуб Партизан у Србији тражи појачања, а прво је изгледа и пронашао у комшилуку.
06. 06. 2026. у 11:38
Коментари (0)