ДА ЛИ НЕКО МОЖЕ ДА ЗАУСТАВИ ДИНАМО? Бразилац алфа и омега лидера на табели

16. 06. 2022. у 08:33

КАЗНЕНА експедиција из Батумија наставља пут ка одбрани титуле.

ДА ЛИ НЕКО МОЖЕ ДА ЗАУСТАВИ ДИНАМО? Бразилац алфа и омега лидера на табели

ФОТО: ФК Партизан

Фудбалери Гагре дочекаће актуелног шампиона Динамо Батуми у оквиру 17. кола грузијске Еровнули лиге.

Домаћима до краја сезоне предстоји грчевита борба за опстанак. Позиција 8. и освојених 17 бодова тренутно су довољни за место у баражу, међутим, Торпедо који се налази у сигурној зони има само бод више.

Динамо наставља да доминира теренима широм Грузије. Чета Гије Гегучаџеа лидер је шампионата и на добром је путу да одбрани наслов првака. Клуб из Батумија на терену предводи можда и најбољи играч лиге - Бразилац Фламирон.

Нападач који је у Динамо стигао из црногорског Ловћена најбољи је стрелац и асистент екипе. Момак из "земље самбе" поникао је у славном Палмеирасу, уписао је 10 голова уз 6 асистенција на 14 утакмица, прилично импресиван учинак.

Нема сумње да су гости велики фаворити, све сем тријумфа представљаће изненађење.

НАШ ТИП: 2 (квота 1,50)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо договорили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо договорили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије

Најновије вести којима су заједнички именитељи Русија и Кина десиле су се захваљујући састанку председника те две државе. А управо у Кини, у Пекингу, данас су о многим темама разговарали Си Ђинпинг и Владимир Путин.

20. 05. 2026. у 18:14

ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Какво саопштење КК Партизан пред други вечити дерби у полуфиналу АБА лиге...

"ДЕЛИЈЕ" И "ГРОБАРИ" ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Какво саопштење КК Партизан пред други вечити дерби у полуфиналу АБА лиге...

Најновије вести из КК Партизан су прилично занимљиве, а стижу пред други меч полуфинала АБА лиге у коме ће Црвена звезда бити домаћин новог издања приче "вечити дерби".

20. 05. 2026. у 15:55

Коментари (0)

ЦБАМ ВЕЛИКИ ИЗАЗОВ ЗА ДЕКАРБОНИЗАЦИЈУ И ОИЕ МЕГАВАТЕ: Генерални директор „Електропривреде Србије“ на Јахорина економском форуму