ПРОМЕНЕ У ЛОЗНИЦИ: Докторка Бранка Красавац на челу дома здравља "Др Миленко Марин"

МИНИСТАР здравља, др Златибор Лончар, именовао је др Бранку Красавац за в.д. директора Дома здравља „Др Миленко Марин“, чији оснивач више није, као до сада, локална самоуправа, већ држава преко ресорног министарства.

ПРОМЕНЕ У ЛОЗНИЦИ: Докторка Бранка Красавац на челу дома здравља Др Миленко Марин

Фото: В.М.

Др Красавац, иначе специјалиста медицине рада, која има богато искуство и у раду у ЕУ, вишегодишња је начелница Службе медицине рада, била је помоћник директора Дома здравља и пун мандат директор те једне од најуспешнијих здравствених установа, не само у овом делу Србије.

Установа је добитник највиших релевантних сертификата у струци, а у пандемији вируса корона, за вредне резултате, добили су осим јавних признања надлежних од града до државе, и велико уздарје Награду „Капетан Миша Анастасијевић“ и установа и директорка, др Красавац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени