РЕГИСТРОВАНО 144 НОВООБОЛЕЛИХ: Не јењава епидемија на територији Краљева
ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље, од укупно 410 тестираних узорака бриса са територије Краљева, од којих 109 ПЦР и 301 антиген методом, 144 је позитивно на ковид-19, саопштио је Градски кризни штаб.
Фото: Г.Шљивић
Уз троцифрен број новооболелих, после једног дана затишја, током протеклих 24 сата преминуло је троје ковид пацијената са територије града на Ибру, тако да је до сада 262 Краљевчана изгубило битку против вируса корона.
Од избијања епидемије, у Краљеву је званично потврђено 15.785 случајева инфекције, а само од 18. фебруара ове године короном је заражено чак 3.908 грађана.
У Општој болници „Студеница“ тренутно је хоспитализовано 67 ковид пацијената. На Одељењима интензивне и полуинтензивне неге збринуто је укупно 14 - двоје на респиратору, седморо на неинвазивној вентилацији и петоро на „хај флоу“ режиму.
Како је саопштено, у овој установи је током протеклих 24 сата преминуло четворо пацијената, петоро је новопримљених, а 12 је отпуштено са болничког лечења. У Ковид амбуланти током две смене лекарске екипе обавиле су укупно 190 прегледа.
Препоручујемо
ПОЗИТИВНА 162 УЗОРКА: Не смањује се број новооболелих на територији Краљева
20. 03. 2021. у 15:56
ПРЕМИНУЛА ДВА ПАЦИЈЕНТА: У лесковачкој ковид болници примљене још 23 особе
23. 03. 2021. у 14:57
КОРОНА У ЈАБЛАНИЧКОМ ОКРУГУ: Сваки четврта узоркована особа позитивна
23. 03. 2021. у 14:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)