ЗА БЕЗБЕДНОСТ ЂАКА У ПЛАНДИШТУ: Испред основне школе постављени брзински дисплеји
У УЛИЦИ Војводе Путника у Пландишту, у зони ОШ „Доситеј Обрадовић“, постављени су дисплеји за мерење брзине возила, како би се безбедност ђака подигла на виши ниво, имајући у виду да је управо та саобраћајница једна од најфреквентнијих у том месту.
Фото: Општина Пландиште
Вредност пројекта је 768.000 динара. Делом је финансиран из општинског буџета, а делом средствима које је локална самоуправа добила на покрајинском конкурсу за суфинансирање развоја саобраћаја и путне инфраструктуре.
Локални Савет за безбедност саобраћаја крајем прошле године је из истог разлога испред школе поставио и заштитну ограду.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УГОСТИТЕЉИ У ВРШЦУ ПОШТОВАЛИ МЕРЕ: Инспекције нису написале ни једну прекршајну пријаву
01. 03. 2021. у 17:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)