ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ У ВРШЦУ: Вакцину за три дана примило 1.300 грађана
МАСОВНА вакцинација против вируса корона у Вршцу почела је 20. јануара, а до сада је цепиво примило 1.300 грађана.
Фото: Ј. Ј. БАЉАК
Тренутно се пацијенти вакцинишу само у Дому здравља, али ће због великог интересовања и гужви које се сада стварају, у понедељак бити отворен и други вакцинални пункт.
- Вакцина има довољно, јер нам свакодневно пристижу нове количине, тако да молимо грађане за мало стрпљења – каже др Данијела Туркоање, координаторка за вакцинацију у Вршцу.
Вршчани се тренутно вакцинишу само кинеском вакцином „Синофарм“.
Препоручујемо
МАСОВНА ИМУНИЗАЦИЈА У ВАЉЕВУ: За три дана вакцинисано више од 1. 200 људи
23. 01. 2021. у 11:21
КОРОНА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Проценат заражених не опада, највише оболелих у Врању
23. 01. 2021. у 10:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)