ПОСЛЕ НАПАДА НА ЉУДЕ: Миленин сестрић преузо пса Меду

ПСА Меду Милене Добросављевић (87) из Јагодине, који је због тога што је побегао из дворишта и ујео седморо људи, био на десетодневном посматрању у јагодинском прхватилишту, данас је преузео њен сестрић Миодраг Димитријевић из Остриковца.

ПОСЛЕ НАПАДА НА ЉУДЕ: Миленин сестрић преузо пса Меду

фото: Прихватилиште

- Моја тетка више не може да брине о њему, јер ју је ова стуација толико потресла, да сам морао да је водим лекару. Била је мног нервозна и лоше је спавала. Добила је терапију, а ја сам решио да преузмем пса, јер она не може више да се брине о њему. Тешко хода и не смем да ризикујем да пас поново побегне и да поново неког уједе – каже Димитријевић за „Новости“.

Миодраг Декић, руководилац приватилишта, оценио је да је боље да пас има власника него да буде у прихватилишту.

У Ветеринарској станици додају да је пас здрав, да је чипован и уредно вакцинисан.

 


 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

РАЗМИШЉАЛИ СМО О УСВАЈАЊУ ДЕТЕТА, ПОКУШАЛИ МНОГО ПУТА Болна исповест Јашара о борби за потомство - Ишли смо свуда, нажалост, није ишло