НАЈНОВИЈИ ПРЕСЕК ЗАРАЗЕ У ПИРОТСКОМ ОКРУГУ: Тестирано 15 брисева-сви негативни

В. Ћ.

02. 10. 2020. у 11:22

ОД 15 брисева који су, са подручја Пиротског били сумњиви на ковид и тестирани у нишкој лабораторији "Ватрено око" -сви су негативни.

НАЈНОВИЈИ ПРЕСЕК ЗАРАЗЕ У ПИРОТСКОМ ОКРУГУ: Тестирано 15 брисева-сви негативни

Фото: В. Ћирић

 Из пиротског ЗЗЈЗ данас је на тестирање послато још 6 сумњивих брисева.

Од почетка епидемије укупно је тестирано 3.806 брисева од којих је лабораторијски потврђено 377. У истом периоду од последица заразе преминуло је 25 особа.

У летњем епидемијском таласу било је 220 заражених особа, а у изолацији је тренутно 9 особа и чланова њихових породица . Још увек се региструју појединачни случајеви ковида.

На Грудном одељењу пиротске ОБ тренутно су три особе, али ни једна није сумњива на ковид-кажу у ЗЗЈЗ у Пироту. и констатују да је епидемиолошка ситуација на подручју округа је несигурна, али стабилна.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај

БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај

ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис

30. 01. 2025. у 07:58

Коментари (0)

ПОНОСНА САМ НА ОВУ ДЕВОЈЧИЦУ: Ана Ивановић емотивна као ретко када (ФОТО)