КОВИД-19 И ДАЉЕ ПРЕТИ: У Краљеву петоро новооболелих

Г. Ћ.

23. 08. 2020. у 17:01

ОД укупно 81 тестираног узорака бриса са територије Краљева у Дирекцији за националне референтне лабораторије Батајница, пет је позитивно на ковид-19, док је за осам затражено поновно узорковање.

КОВИД-19 И ДАЉЕ ПРЕТИ: У Краљеву петоро новооболелих

Фото: Горан Шљивић

Ово је у недељу по подне саопштио градски Кризни штаб на основу информација из овдашњег Завода за јавно здравље.

На територији града на Ибру од почетка епидемије званично је потврђено 1.369 случајева инфекције, од којих 1.317 од 17. јуна и другог налета корона вируса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА У РАТ ПОСЛАЛА РОБОТЕ БЕЗ ИЈЕДНОГ ЧОВЕКА: Битка добила неочекивани исход (ВИДЕО)

УКРАЈИНА У РАТ ПОСЛАЛА РОБОТЕ БЕЗ ИЈЕДНОГ ЧОВЕКА: Битка добила неочекивани исход (ВИДЕО)

БРИГАДА Украјинске националне гарде известила је о успешном нападу у коме су учествовали само роботи - од копнених робота наоружаних митраљезима до летелица борбених дронова. Ови роботи су напали руске положаје у Харковској области, на северу Украјине, и - победили.

27. 12. 2024. у 09:04

ДРАМА У КОМШИЛУКУ: Откривена непозната летелица, становници упозорени да потраже склоништа

ДРАМА У КОМШИЛУКУ: Откривена непозната летелица, становници упозорени да потраже склоништа

РУМУНСКИ радарски системи открили су синоћ мали летећи објекат, за који се сумња да је дрон, који је ушао у национални ваздушни простор до шест километара у југоисточном округу Тулчеа, саопштило је министарство одбране Румуније.

27. 12. 2024. у 09:23

Коментари (0)

НИКАДА НЕЋЕМО САЗНАТИ ПРАВУ ИСТИНУ: Сабаленка проговорила о допингу