ЈЕДНА ОСОБА ПРЕМИНУЛА ОД КОРОНЕ: У четири ковид болнице у Врању смештено 188 пацијената
ПРЕМА последњим подацима од јутрос, у четири ковид болнице у Врању хоспитализовано је 188 пацијената који се лече од вируса корона, а забележен је и смртни случај, саопштено је на сајту Града Врања.
Фото: Ј.С.
Међу хоспитализованим пацијентима нема деце, а тренутно су капацитети такви да има слободних 27 кревета.
На кућно лечење отпуштено је 12 пацијената и налазе се у изолацији, док су три пацијента транспортована у Клинички центар Ниш.
Од јуче пристиглих резултата обрађених узорака, у Врању је регистровано још три позитивна на вирус корона.
Препоручујемо
ДЕКСАМЕТАЗОН У БОРБИ ПРОТИВ КОВИДА 19: Јапанци одобрили стероид за лечење
22. 07. 2020. у 09:24
НА РЕСПИРАТОРИМА 12 ПАЦИЈЕНАТА: У чачанској болници од вируса корона лечи се 160 особа
22. 07. 2020. у 08:53
МРТВЕ ЧЕКАЛИ МЕСЕЦИМА: Преминуле Србе од короне по посебној процедури доставили из САД
22. 07. 2020. у 13:16 >> 13:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)