ГРАЂАНИ ПРЕДЛАЖУ: За пројекте у буџету издвојено 1,65 милиона

ОПШТИНА Велико Градиште објавила је конкурс за избор пројеката који ће се финансирати из општинског буџета, у оквиру акције „Буџет по мери грађана – и ти се питаш“.

ГРАЂАНИ ПРЕДЛАЖУ: За пројекте у буџету издвојено 1,65 милиона

Д. Новковић

Ова акција омогућава непосредно учешће грађана у решавању дела проблема локалних заједница, у сарадњи са локалном самоуправом.

Пројекат се финансира са укупно 1,65 милиона динара, од чега општина суфинансира максимално 90 одсто оправданих трошкова пројекта, а 10 одсто обезбеђује подносилац пројекта волонтерским радом, из сопствених средстава или кроз подршку локалних привредника.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ЛУДНИЦА НА МЕЧУ МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА! Пет голова, два пенала и црвени картон - ово се први пут догодило на Астеки!