АКОШ БЕРЕЊИ ПОНОВО ТРИЈУМФОВАО: У Сомбору одржан Меморијал "Јован Ђуран"

Јелена Лемајић

09. 07. 2024. у 17:13

У част чувеног сарачког мајстора у Сомбору је одржан 18. Меморијал "Јован Ђуран", надметање у вожњи запрега.

АКОШ БЕРЕЊИ ПОНОВО ТРИЈУМФОВАО: У Сомбору одржан Меморијал Јован Ђуран

фото: Град Сомбор

 Меморијал „Јован Ђуран“ освојио је прошлогодишњи победник Акош Берењи из Кањиже, који је успео да и поред изузетно мале бодовне разлике другопласираног Љубише Трњакова и трећепласираног Михајла Антунића, сачува трофеј и врати га кући.

У оквиру 2. кола КУП-а Србије у вожњи запрега кроз чуњеве у двопрегу, које је прв пут одржано у Сомбору, опробало се десет такмичара. Победу је однео Акош Берењи, друго место заузео је Никола Терзић, а трећепласирани био је Срђан Радивојевић. У вожњи запрега кроз чуњеве у четворопрегу победник је Љубиша Трњаков, док је друго место заузео Милан Релић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.

04. 03. 2025. у 15:24

ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА: Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.

06. 03. 2025. у 16:45

Коментари (0)

ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ ЏИНА ХЕКМАНА: Он и жена умрли у размаку од 7 дана