“ЗЛАТНИ ГЛАС“: Такмичење певача аматера у Рековцу
Као и ранијих година, Туристичка организација општине Рековац и ове године организује такмичење певача аматера под називом "Златни глас".
Фото: З.Глигоријевић
Реч је о традиционалном такмичењу које окупља певаче аматере из целе Србије који се такмиче у певању народних песама. Такмичење ће бити одржано 20.октобра у Дому културе у Рековцу. Специјални гост вечери, а уједно и члан жирија за оцењивање такмичара биће Гордана Лазаревић.
Три првонаграђена такмичара по оцени жирија добиће новчане награде у износу од 40.000 динара, 20.000 динара и 10.000 динара, а најбољем такмичару по оцени публике припашће награда од 10.000 динара.
Препоручујемо
ИМА 91 ГОДИНУ И ЗИДА БУНАРЕ: Костадин вешт у занату који живот значи
03. 10. 2023. у 13:09
„ЗЛАТНИ ГЛАС САБОРА 2023“: У току је пријављивање за такмичење певача аматера
19. 09. 2023. у 13:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у
ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.
08. 06. 2026. у 09:25
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)