10 РАЗЛОГА ЗА ЧИТАЊЕ КЊИГА: Промоција књиге Михе Ковача у НБ "Стефан Првовенчани"

У Народној библиотеци „Стефан Првовенчани” у Краљеву, сутра ће, са почетком у 19 сати, бити уприличено представљање књиге „Читам, да се прочитам: 10 разлога за читање књига у дигитално доба” аутора проф. др Михе Ковача.

10 РАЗЛОГА ЗА ЧИТАЊЕ КЊИГА: Промоција књиге Михе Ковача у НБ Стефан Првовенчани

НБ Стефан Првовенчани

Овом књигом, Миха Ковач, редовни професор на Одсеку за библиотекарство и информационе науке Филозофског факултета у Љубљани, проблематизује нека од свеприсутних питања у вези са читањем у дигитално доба и успева да пријемчивим језиком, одмерено и аргументовано, истакне предности читања у односу на различите дигиталне медије који су окупирали свакодневицу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

КАО ДА САМ СРЕО ЈЕДНУ ОБИЧНУ ЖЕНУ Шеки мајку први пут видео случајно - Није било никаквог узбуђења