ПАРАДА МЛАДОСТИ НА ЦРНИЦИ: "Дечји карневал" поводом Дана Параћина
ДЕЦА предшколског и основношколског узраста прошетаће ове суботе, 16. септембра, централном улицом Параћина, а затим наступити на бини у оквиру још једног традиционалног „Дечјег карневала“.
Фото: З. Рашић
Дефиле малишана и њихових пратилаца почеће од 11 сати Улицом краља Петра Првог од главног моста ка Споменику ослободиоцима у центру града, а наступ дечјих група уследиће тачно у подне. Програм ће обогатити аниматори, на радост најмлађих посетилаца.
Пријављивање учесника „Дечјег карневала“ је у току. Очекује се највише ученика млађих разреда основних школа, као и малишана из вртића из Параћина и других општина.
Овај догађај уобичајен је сваке године у оквиру обележавања Дана општине Параћин, 27. септембра. Организатор је Туристичка организација тог града.
Због „Дечјег карневала“ централна градска улица биће 16. септембра затворена за саобраћај од седам сати до завршетка манифестације, најавио је организатор.
Препоручујемо
УТИСЦИ СА 5. ОЛДТАЈМЕР СМОТРЕ У ПАРАЋИНУ: Поклони и захвалнице за све излагаче
11. 09. 2023. у 23:08
КРВ ДАЛИ И ВАТРОГАСЦИ: У Параћину прикупљене 32 јединице течности која живот значи
11. 09. 2023. у 18:59
НАЈЛЕПШИ СПОРТ ЗА ДЕВОЈЧИЦЕ: ГК „Параћин“ позива на упис деце од четврте године
11. 09. 2023. у 14:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)