АКЦИЈА НА 500 ХЕКТАРА: Уништавање ларви комараца на територији Јабланичког округа
ИЗ седишта Јабланичког управног округа најављена је акција третмана против ларви комараца која ће, од 21. до 24. августа, бити спроведена на укупно 500 хектара.
Фото: И. Митић
Овај третман почеће дводневним активностима на територији Лесковца где ће бити третирано 140 хектара.
У Бојнику и Лебану акцијом ће бити обухваћена површина од по 80 хектара, а најављена је за 22. односно 23. август.
У Медвеђи ће третман ларвицида бити спроведен 23. августа и обухватиће 60 хектара, а дан касније ова акција планира се на територији општина Властинце и Црна Трава где ће бити третирано 90, односно 50 хектара земљишта.
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Генерал Сирски: Ситуација код Купјанска се погоршава; Најмоћнија бригада ВСУ "бачена у ватру" (ФОТО/ВИДЕО)
16. 08. 2023. у 07:20 >> 01:50
ТОМАШЕВИЋ И ГАЈИЋ У КОСЈЕРИЋУ: Рад на унапређењу спортске инфраструктуре
01. 07. 2026. у 23:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)