ВАШАР И КОНЦЕРТ СУТРА У ПАРАЋИНУ: Главна улица се затвара за саобраћај

ТРАДИЦИОНАЛНО се на верски празник Свети Илија организује вашар у граду на Црници, док су вечерњи сати резервисани за концерт у центру града.

ВАШАР И КОНЦЕРТ СУТРА У ПАРАЋИНУ: Главна улица се затвара за саобраћај

Фото: З.Рашић

За сутрашњи народни сабор и вашарску продају све је већ спремно у улицама Видовданској и Мајора Гавриловића.

Концерт организује Културни центар, а наступиће популарни певач Жељко Самарџић, због чега ће главна улица у Параћину бити затворена за саобраћај 24 сата, од сутра ујутру од 6 сати до истог времена наредног дана.

Саобраћај ће бити преусмерен на улице Николе Пашића, Светог Саве, Саве Ковачевића и Војводе Мишића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

НЕМАЧКА ДОМИНАНТНО ОТВАРА СП: Дебитант на Мундијалу нема чему да се нада против четвороструког шампиона света