"ТОПЛАНА" У КИКИНДИ ПОНОВО ГРЕЈЕ: Радијатори топли од данас по подне до петка
ХЛАДНО и кишовито време и ниска дневна температура приморали су ЈП „Топлана“ у Кикинди да поново почне да греје станове и пословни простор корисника.
Фото: Р. Шегрт
Из овог предузећа данас је најављено да ће испоруку топлотне енергије обавити данас током поподнева, али није прецизирана тачна сатница.
- У среду и четвртак грејања ће бити у преподневним и поподневним сатима, док је за петак грејање планирано у преподневним сатима. Наше стручне службе ће пратити даљи развој временских прилика и према њима формирати грејне дане – саопштено је данас из ЈП „Топлана“.
Корисници даљинског грејања су се протеклих дана жалили да им је хладно у становима, а били су разочарани јер је „Топлана“ била најавила да ће, ако буде потребе, грејање испоручивати до 3. маја. Међутим, испорука топлотне енергије била је прекинута, јер је било неколико сунчаних дана, а од данас се поново наставља.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (1)