БЕСПЛАТНИ ПРОГРАМИ КОРИСНИЧКОГ ЦЕНТРА: Активности и за одрасле и за децу
ОДРАСЛИ могу да се баве јогом и аеробиком, а малишани и деца до 15 година да похађају школицу спорта.
Фото:СО Свилајнац
Кориснички центар општине Свилајнац управо је започео јесењи циклус бесплатних програма за Свилајнчане који имају свилајначку картицу. Реч је о пројекту „Свилајнчани на првом месту“.
Фото:СО Свилајнац
Аеробик, јога, школица спорта за децу узраста од 5 до 11 година и корективна гимнастика за децу узраста од 7 до 15 година окупили су велики број полазника.
Препоручујемо
ПОСЛЕ ТЕКСТА У „НОВОСТИМА“: Талентована Драгана Гавриловић добила рачунар
26. 05. 2026. у 21:32
ЗБОГ РЕКОНСТРУКЦИЈЕ ВРЕЛОВОДА: Део Новог Сада без потрошне топле воде
26. 05. 2026. у 16:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)