ЈУБИЛАРНИ ФЕСТИВАЛ: Вечерас отварање ФЕДРАС-а

У МАЛОМ Црнићу вечерас, од 20 сати, отвара се Фестивал драмских аматера села Србије – ФЕДРАС, јубиларни, 50. по реду.

ЈУБИЛАРНИ ФЕСТИВАЛ: Вечерас отварање ФЕДРАС-а

Фото: Центар за културу Пожаревац

Осим глумаца из града домаћина, до 22. октобра у такмичарском и ревијалном делу учествују и аматери из Петровца на Млави, Великог Градишта, Смедеревске Паланке, Ћуприје, Грачанице, Сивца, Београда, Алексинца, Банатског Карађорђева, Старог Села, Пожаревца, Божевца и Крњева.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - БИЛО ЈЕ МУЧНО, БОЛНО И ТЕШКО: Сцене са снимања филма "Дара из Јасеновца"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ГУРНУО МЕ ЈЕ И ОТЕРАО КУЋИ Гоца Лазаревић доживела стравично понижење на весељу, на њу насрнуо мушкарац - Трчала сам и плакала