ПОМОЋ ЗАКУПЦИМА У ЋУПРИЈИ: Пред одборницима предлог за умањење цена пословног простора

У СКЛАДУ са мерама државне помоћи ради отклањања штете проузроковане ковидом, Општинско веће у Ћуприји на данашњој седници једногласно је утврдило предлог одлуке о умањењу закупнине пословног простора у јавној својини.

ПОМОЋ ЗАКУПЦИМА У ЋУПРИЈИ: Пред одборницима предлог за умањење цена пословног простора

ФОТО: З.Рашић

Ако предлог добије “зелено светло” одборника и ова општинска одлука буде донета, закупцима који у овој и претходне две године нису користили државну помоћ биће умањена висина закупа максимално до педесет процената.

Умањење закупнине односи се на прошлу и целу ову календарску годину, а укупан износ не сме прећи два милиона динара по кориснику.

БОНУС ВИДЕО:

Говор Боде Нинковића на сахрани Ненада Ненадовића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ: Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: Бојим се ескалације!

"ТРАМП ЈЕ У ПРАВУ, ШВЕРЦОВАЛИ СМО СЕ": Колинда о напетостима између Русије и НАТО-а: "Бојим се ескалације!"

ЈОШ један неидентификовани дрон јуче је ушао је у ваздушни простор Литваније - трећи дан заредом. Главни секретар НАТО-а Марк Руте, током посета вежби цивилне одбране у Шведској, поручио је да је Савез спреман да одговори на сваку претњу.

22. 05. 2026. у 08:40

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова