КРОВ НАД ГЛАВОМ ЗА ИЗБЕГЛИЦЕ: Држава купује седам станова у Сомбору

КОМИСИЈА за избор станова који се прибављају у јавну својину Републике Србије за доделу изабраним корисницима у оквиру Регионалног стамбеног програма у Републици Србији објавила је Јавни позив за прикупљање писмених понуда за прибављање непокретности – станова на територији града Сомбора.

КРОВ НАД ГЛАВОМ ЗА ИЗБЕГЛИЦЕ: Држава купује седам станова у Сомбору

Фото Ј.Бекић

Купује се до седам станова који ће бити јавна својина Републике Србије, за потребе Комесаријата за избеглице и миграције РС, а користиће се за решавање стамбених потреба избеглица на територији града Сомбора.

Стан-непокретност која је предмет понуде мора да се налази у вишепородичној стамбеној згради. Рок за понуде је најкасније 16. август.

Право да доставе понуду за продају стана имају сва заинтересована физичка и правна лица која су уписана у катастар непокретности, као носиоци права својине на стану-непокретности који је предмет понуде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)