ПОЖАР У ЦЕНТРУ ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД: Две жене се нагутале дима
У ПРОСТОРИЈАМА Центра за социјални рад, у Змај Огњена Вука, избио је пожар јутрос око 10 часова.
Како је у Министарству унутрашњих послова речено, пожар је избио на другом спрату Центра за социјални рад.
Портпарол Хитне помоћи др Зоран Круљ каже да су интервенисали на позив ватрогасаца. У објекту сигурне дечије куће, у склопу Центра за социјални рад, затечене су две женске особе, старе 63 и 31 годину, које су се нагутале дима. Оне су, након указане помоћи, превезене на Институт за плућне болести у Сремској Каменици.
На терен је изашла ватрогасна екипа са пет ватрогасних кола и 15 ватрогасаца. Пожар је угашен.
(021)
Препоручујемо
ПОДМЕТНУТ ПОЖАР КОД КОВИД БОЛНИЦЕ? Изгорела два аутомобила у Пљевљима, врши се увиђај
15. 06. 2021. у 12:47
КАНДИДАТ ЗА РУМУНСКОГ ПРЕДСЕДНИКА ЂОРЂЕСКУ: Украјина је измишљена држава, биће подељена сто посто
КАНДИДАТ за председника Румуније Калин Ђорђеску изјавио је да је Украјина „измишљена држава“ коју ће поделити суседи.
30. 01. 2025. у 13:44
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
ДОНОСИ НЕСРЕЋУ УКУЋАНИМА: Верује се да једна ствар никако не сме да се стави у ковчег покојника
ВРЛО често се људи изненаде када виде обичаје у појединим деловима наше земље везано за сахране, а преносили су се са колена на колено и све до данас опстали.
02. 02. 2025. у 08:45
Коментари (0)