СЕРБИАН ОПЕН ЈАЧИ ОД МАЈАМИЈА: Ђоковић доводи Вавринку, Тима, стиже и Карацев

Александар Илић
Александар Илић

22. 03. 2021. у 22:33

ЧЕКА нас спектакл на Сербиа опену, то нема сумње.

СЕРБИАН ОПЕН ЈАЧИ ОД МАЈАМИЈА: Ђоковић доводи Вавринку, Тима, стиже и Карацев

Фото: Nebojsa Parausic

Укупан наградни фонд турнира у Београду биће 711.800 евра, а одржаће се на основу лиценце турнира у Будимпешти. 

Мечеви ће се на теренима СЦ "Новак" на Дорћолу, теремин одржавања је од 19. до 25. априла. Осим најбољег тенисера света у Београд стиже и Доминик Тим, као и Стан Вавринка. 

До сада су пријављени и Матео Беретини, Гаел Монфис, Борна Ћорић, Душан Лајовић, али и освајач трофеја у Дубаију, Аслан Карацев.

Пријављени су и Филип Крајиновић, Мартон Фучовић, Миомир Кецмановић, Џон Милман...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

Доналд Трамп, нови/стари председник Сједињених Америчких Држава, који је на ту дужност изнова ступио 20. јануара 2025., ових дана је прилично занимљив Русима. Наравно, највише због одговора на питање "Како ће се и када завршити рат у Украјини?", али најновије вести везане за Руса и Трампа су - спортске природе.

16. 02. 2025. у 13:41

Коментари (1)

ВАШИНГТОН ЖЕЛИ ДА УНИШТИ МОЋАН САВЕЗ: Трампов изасланик открио шта Амери планирају