"ЈЕЛ МОЖЕ ДА СТАВИ ДЕЗОДОРАНС? БАШ СМРДИ!" Невероватна сцена на мечу две тенисерке (ВИДЕО)
Невероватна сцена догодила се на тениском турниру у Руену, где се једна тенисерка пожалила судији на другу да смрди.
FOTO: EPA
То се догодило у првом колу WТА турнира у Руену, на ком су се састале Британка Харијет Дарт и Францускиња Лоис Боасон.
Дарт је приликом једне паузе, након што је Боасон прошла на пар метара од ње, решила да се пожали судији.
- Је л' можете да јој кажете да стави дезодоранс? Баш смрди! - рекла је Дарт судији.
Боасон је на крају убедљиво славила против Британке са 6:0, 6:3 и пласирала се у друго коло, где ће играти против боље из дуела Рахимова – Уђима.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ОЗБИЉНА ФРКА У СВЕТУ ТЕНИСА! Карлос Алкараз изазвао "земљотрес" после Монте Карла
14. 04. 2025. у 07:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство
Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.
30. 06. 2026. у 11:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)