ЛЕГЕНДАРНИ АМЕРИКАНАЦ О НОВАКУ: Ако Ђоковић то не уради, ризикује да изађе из тениса!

НОВАК Ђоковић је у 2024. години освојио злато на Олимпијским играма, док на АТП туру није успео да подигне пехар. О српском асу говорио је бивши амерички тенисер Џим Куријер.

ЛЕГЕНДАРНИ АМЕРИКАНАЦ О НОВАКУ: Ако Ђоковић то не уради, ризикује да изађе из тениса!

ФОТО: Танјуг/АП

Четвороструки гренд слем шампион је свестан шта најбољи играч свих времена треба да уради како би поново био у прилици да осваја трофеје.

- Следећа година биће веома значајна за Новака. Биће заиста занимљиво видети кога ће Ђоковић изабрати за тренера и како ће се појавити у Аустралији, са неком новом идејом, неким новим размишљањем. Ако то не уради, већ ризикује да једном ногом изађе из тениса... Ако буде било нове крви у Новаковом тиму, ја сам велики оптимиста у вези са њим и његовим резултатима - рекао је Куријер у подкасти "Инсиде-ин".

Ноле је током каријере радио са великим тренерима попут Андреа Агасија, Бориса Бекера, Горана Иванишевића... Остаје да се види да ли ће у нову сезону ући са новим тренером.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДВЕ НАЈБОЉЕ РЕЧИ У СПОРТУ, СЕДМА УТАКМИЦА! Другачије није ни могло, Оклахома и Сан Антонио су заслужили да мајсторица одлучи ко иде у финале

ДВЕ НАЈБОЉЕ РЕЧИ У СПОРТУ, СЕДМА УТАКМИЦА! Другачије није ни могло, Оклахома и Сан Антонио су заслужили да мајсторица одлучи ко иде у финале

ТАНДЕРИ и Спарси су нам припредили сјајно финале Западне конференције, а коначни чин ове епске серије имаћемо вечерас у "Пејком центру" где ће састати два сата и 30 минута после поноћи по средњеевропском времену.

30. 05. 2026. у 07:40

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)

Пари Сен Жеремен и Арснал су одиграли изузетно занимљиво финале УЕФА Лиге шампиона 2026, а меч у Будимпешти завршен је историјском, другом узастопном европском титулом за париске "свеце" - резултат је био најпре 1:1 после 120 минута игре (стрелци су били Каи Хаверц и Усман Дембеле из пенала), а онда је у извођењу једанаестераца до титуле дошао тим и француске престонице - 4:3.

30. 05. 2026. у 21:01 >> 21:10

Коментари (0)

ВЕЛИКИ ПОСАО ПАРТИЗАНА: Црно-бели довели фудбалера из Премијер лиге!