ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Одлука о домаћим гледаоцима тек у јуну

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 04. 2021. у 13:31

ОДЛУКА о ограничењима за локалне гледаоце на Олимпијским играма у Токију највероватније неће бити донета до јуна, месец дана пре заказаног почетка Игара, пренео је данас лист Маинићи.

ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Одлука о домаћим гледаоцима тек у јуну

Фото архива ВН

У марту је донета одлука да на Олимпијским играма неће бити гледаоца из иностранства, а очекивало се да ће одлука о домаћим навијачима бити донета у априлу.

Игре су одложене на годину дана због пандемије коронавируса која поново расте у Јапану.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

И РУСИ У ШОКУ! Доналд Трамп даје посебну позивницу да Русија учествује на Светском првенству у фудбалу?!

Доналд Трамп, нови/стари председник Сједињених Америчких Држава, који је на ту дужност изнова ступио 20. јануара 2025., ових дана је прилично занимљив Русима. Наравно, највише због одговора на питање "Како ће се и када завршити рат у Украјини?", али најновије вести везане за Руса и Трампа су - спортске природе.

16. 02. 2025. у 13:41

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ДЕЦЕ ОБОЛЕЛЕ ОД РАКА: Подршка и значај солидарности