ТУЖАН ДАН ЗА ПАРТИЗАН: Преминуо легендарни ватерполо стручњак

ЛЕГЕНДАРНИ тренер млађих категорија, творац бројних асова Мирко Петровић Босанац преминуо је у 70. години, саопштио је Ватерполо клуб Партизан.

ТУЖАН ДАН ЗА ПАРТИЗАН: Преминуо легендарни ватерполо стручњак

Фото: Н.Скендерија

- Са неизмерном тугом смо примили вест да је преминуо нас вољени тренер Мирко Петровић. Човек, кога су деца и запослени обожавали. Човек, чије је знање преношено генерацијама и кроз чије су "руке" прошли многи славни ватерполисти Партизана и репрезентација. Човек који никада није скидао осмех са лица чак и када је тешко. Нас Мирко Босанац! Ништа више неће бити исто,почивај у миру, заувек ћеш остати у нашим срцима!Твој Ватерполо клуб Партизан - истиће се у саопштењу црно-белих.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

ЛУДНИЦА НА МЕЧУ МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА! Пет голова, два пенала и црвени картон - ово се први пут догодило на Астеки!