ГУБИТАК ЗА СРПСКУ ОДБОЈКУ: Преминуо Властимир Васиљевић
СРПСКИ спорт је изгубио још једног великог радника.
Фото: ОСС
Некадашњи одбојкаш, тренер и дугогодишњи одбојкашки радник Властимир Васиљевић преминуо је јуче у Ужицу у 63. години.
Одбојку је играо од 1974. до 1980. године у одбојкашком клубу “Први Партизан” у Ужицу”. По завршетку каријере је би одбојкашки судија, а затим и тренер.
У улози тренера је постигао запажене резултате. Радио је са млађим категоријама ОК Јединство Ужице, тренирао је ОК Пожегу и у више наврата је био први тренер женске сениорске екипе ОК Јединство са којом је у сезони 2013/14 ушао у Суперлигу Србије. Био је и члан Скупштине Јединства.
Биће сахрањен у понедељак 27. јула на гробљу Доварје у Ужицу.
Препоручујемо
ПУШИЋЕВА ВЕРНА ТРГОВИШТУ: Либеро женске одбојкашке репрезентације Србије не мења клуб
24. 07. 2020. у 13:07
ЛУКАЛЕРИ МЕЊА КОВАЧЕВИЋА: Трентино нашао замену за нашег најбољег одбојкаша
23. 07. 2020. у 14:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (2)