ТЕНТ СЕ БОРИ ЗА ЕЛИТУ: Европска одбојкашка федерација одлучила да Обреновчанке играју у квалификацијама за Лигу шампиона

Слободан Крстовић

15. 07. 2024. у 16:11

ТАЧНО у подне у Луксембургу наши одбојкашки клубови сутра ће сазнати ривале у сва три европска купа. Како су првакиње, Јединство из Старе Пазове, одустале од Европе, у ЦЕВ су одлучили да се вицешампион ТЕНТ бори у квалификацијама за Лигу шампиона. Обреновчанке ће стартовати у последњем рунди квалификација.

ТЕНТ СЕ БОРИ ЗА ЕЛИТУ: Европска одбојкашка федерација одлучила да Обреновчанке играју у квалификацијама за Лигу шампиона

фото осс

За Лигу шампиона ће се борити и одбојкаши Црвене звезде. Црвено-беле даме ће се доказивати у Купу ЦЕВ, где ће се такмичити и играчи Војводине, победници Купа Србије. У Купу изазивача су одбојкашице Уба и одбојкаши Карађорђа из Тополе.

Од Европе су осим Јединства СП одустале одбојкашице Железничара и одбојкаши Радничког и Партизана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

ПУТИН МИ ЈЕ НЕПРИЈАТЕЉ - И ЈА ЊЕМУ: Ако је то једина опција - СПРЕМАН САМ! Зеленски мења причу