ОДБОЈКАШИ ПЕРУЂЕ ОСВОЈИЛИ КУП ИТАЛИЈЕ: "Ђаволи" у финалу надиграли Монцу са 3:1

Слободан Крстовић

29. 01. 2024. у 13:27

КУП Италије освојили су одбојкаши Перуђе. У велико финалу савладали су Монцу са 3:1 (22:25, 25:21, 25:15, 25:23). Код победника најбољи је био пољски репрезентативац Камил Сенењук са 18 поена. Пратили су га Бен Тарим Касим са 16 и Ресенде са 15 поена. У пораженом тиму истакао се Артур Шварц са 22 поена.

ОДБОЈКАШИ ПЕРУЂЕ ОСВОЈИЛИ КУП ИТАЛИЈЕ: Ђаволи у финалу надиграли Монцу са 3:1

Фото: Profimedia

Итас Трентино нашег Марка Подрашчанина заустављен је у полуфиналу. Актулени првак је неочекивано изгубио од Монце са 3:2, а Подрашчанин је освојио пет поена. Перуђа се у полуфиналу мучила са Миланом - 3:2.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал има предност из првог дуела, али Атлетико се неће предати без лавовске борбе пред 70 000 верних јорганџија

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал има предност из првог дуела, али Атлетико се неће предати без лавовске борбе пред 70 000 верних "јорганџија"

У реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона гледаћемо четврти овосезонски "Мадридски дерби" када од 21.00 на "Метрополитану" копља буду укрстили Атлетико и Реал Мадрид. Благу предност има "краљевски клуб" који је славио с 2:1 на "Бернабеу", али Атлетико је оран да га коначно избаци у најјачем европском такмичењу и сигурно је да нас очекује 90, а можда чак и 120 минута врхунског фудбала.

12. 03. 2025. у 11:27 >> 11:27

ТЕНИСКИ ХАОС! Афера Јаник Синер - допинг, најновије вести: Није било кршења правила тениског антидопинг програма!

ТЕНИСКИ ХАОС! Афера "Јаник Синер - допинг", најновије вести: "Није било кршења правила тениског антидопинг програма!"

Тениски свет је потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу 2024. је он сазнао да је "ухваћен на делу", а потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали. Када је за то сазнао читав свет - већ је био ослобођен оптужби. Потом је Светска анти-допинт агенција (ВАДА) поднела жалбу, а онда се десио шок-обрт: малтене је поручено "све је у реду". Сада уље на ту тениску ватру долива организација од које је све почело, а из које тврде "да никаквог допинг прекршаја није било"

12. 03. 2025. у 17:15

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Добила је ову вест и не може да верује да се то догодило