ПОБЕДА ЗА КРАЈ: Убедљиви тријумф Новог Београда над Партизаном
Ватерполисти Новог Београда тријумфално су завршили први део такмичења у Суперлиги Србије пошто су у последњем колу групе А победили Партизан резултатом 18:13.
FOTO: M. Vukadinović
По коначан исход овог дуела пресудна је била друга четвртина. Екипа тренера Живка Гоцића стекла је осетнију предност и потом рутинском игром меч привела крају.
Најефикаснији у победничком табору био је Димитриос Скумпакис са четири гола, док су се по три пута у стрелце уписали Радомир Драшовић и Марко Радуловић. У редовима Партизана истакао се Лука Гладовић са четири поготка.
У другом делу сезоне, који ће се играти тек наредне године по завршетку репрезентативних обавеза на европском и светском првенству, три првопласиране екипе из А групе: Нови Београд, Шабац и Партизан, укрстиће са три првопласирана тима из Б групе: Црвена звезда, Раднички Крагујевац и НБГ Вукови. После шест додатних кола играће се плеј-оф.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПАРТИЗАН "КРАДЕ" ПОЈАЧАЊЕ ВЕЧИТОМ РИВАЛУ! Хтела га Звезда, сада долази код Пењароје!
08. 07. 2026. у 14:54
ПАРТИЗАН ГУБИ ТРКУ! Гробари у шоку - љубимац навијача облачи црвено-бели дрес!
08. 07. 2026. у 14:40
ПРВАК СРБИЈЕ ОДЛИЧНО ПРОШАО НА ЖРЕБУ! Ево ко су му противници у Европи!
08. 07. 2026. у 13:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)