СРБИ БЕЗ ТРОФЕЈА: Ватерполисти Про Река освојили Суперкуп Европе после победе над Вашашом

11. 11. 2023. у 13:15

ПРО Реко доминирао и без Александра Ивовића. Актуелни првак Европе је у финалу Суперкупа за ватерполисте у Кјаварију близу Ђенове преслишао мађарски Вашаш (тренер Никић, Ранђеловић, Рашовић, Дедовић) са 18:10 (3:1, 4:1, 3:5, 8:3).

Италијани су од почетка демонстрирали силу, лако добили полувреме са 7:2. У трећој четвртини се гост окуражио, смањио на 10:7, да би у последњој домаћин егзибиционом игром стигао до убедљиве победе.

За Вашаш три гола је постигао Сава Ранђеловић, а један Страхиња Рашовић. Код Река најубојити су били Кандела и Заланки са шест голова.

ЗВЕЗДА НАПАДА РУСКОГ ШАМПИОНА: Црвено-беле очекује најтежа утакмица на припремама за идућу сезону

ЗВЕЗДА НАПАДА РУСКОГ ШАМПИОНА: "Црвено-беле" очекује најтежа утакмица на припремама за идућу сезону

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде настављају са својим припремама за надолазећу сезону, а данашњи ривал биће им руски шампион Зенит из Санкт Петербурга (18.30).

08. 07. 2024. у 07:30