ВЕЛИКА НАГРАДА РУСИЈЕ: Ботас најбржи на првом тренингу
ВОЗАЧ Мерцедеса Валтери Ботас био је најбржи на данашњем првом слободном тренингу пред трку Формуле 1 за Велику награду Русије у Сочију.
Фото: EPA-EFE/Luca Bruno / Pool
Ботас је остварио резултат 1:34,427 минута, односно био је за 0,211 секунди бржи од клупског колеге Луиса Хамилтона.
Лидер шампионата, возач Ред Була Макс Верстапен имао је треће време, пошто је од Хамилтона био спорији за само 0,016 секунди.
Четврти је био Шарл Леклер у Ферарију, а пети возач Астон Мартина Себастијан Фетел. До десетог места су још Пјер Гасли, Карлос Саинц, Ландо Норис, Серхио Перес и Фернандо Алонсо.
Други слободан тренинг у Сочију на програму је касније данас.
Трка за Велику награду Русије вози се у недељу од 14.00.
Препоручујемо
ФУДБАЛСКИ ПОТРЕС У ПАНЧЕВУ: Железничар довео бившег фудбалера Челсија!
20. 06. 2026. у 12:48
"ФОКУСИРАЈ СЕ..." Огласио се Кристијано Роналдо након велике бруке Португалије
20. 06. 2026. у 12:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
19. 06. 2026. у 12:30
ТОТАЛНИ РАСПАД БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ! Швајцарци у другом колу Мундијала у последњих 15 минута "разбили" селекцију Сергеја Барбареза!
Репрезентација Швајцарске победила је Босну и Херцеговину са 4:1 у другом колу Б групе Светског првенства.
18. 06. 2026. у 21:00 >> 21:00
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)