"МАЛО МЕ ЈЕ, ДА НЕ КАЖЕМ..." Станковићева након победе Србије: Нисам желела да због мене изгубимо

Ђ. Самоиловић

28. 07. 2024. у 23:17

Женска кошаркашка репрезентација Србије успела је некако да слави против Порторика у првом колу на Олимпијским играма са 58:55, иако је током целог меча водила. Пред последњих 10 минута је било чак и +19, али је онда уследила негативна серија од седам минута без коша, што је унело драму у меч. Драгана Станковић емотивно је након сусрета говорила о дуелу.

МАЛО МЕ ЈЕ, ДА НЕ КАЖЕМ... Станковићева након победе Србије: Нисам желела да због мене изгубимо

Након сусрета огласила се српска кошаркашица Драгана Станковић.

- Тежи пут, као увек. Доста грешака, судије су пустиле јачу игру, а подршка са трибина им је помогла. Идемо даље.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Драгана Станковић се нашла у окршају са кошаркашицама Порторика, након чега су оне смањиле предност на само два поена.

- Не знам како се зове девојка, изазвала ме је, а није требало. Мислим да ме је мало… Да не кажем, суздржаћу се. Заслужено смо победиле.

- Није лако да се носиш с тим, све смо погађали у првом полувремену, а на крају смо биле заједно и оствариле важну победу.

На крају дуела Станковићева је "рампом" сачувала кош Србије.

- Нисам хтела да будем та због које ћемо изгубити утакмицу. Драго ми је да сам помогла екипи у одбрани.

- Имамо времена да се припремимо са Кином. Знамо мане и добре стране, ући ћемо максимално и покушати да остваримо победу.

БОНУС ВИДЕО: МЛАДИЋ ИЗ БЕОГРАДА СВУДА УЗ СРБИЈУ: Филип са урнебесном мајицом пружа подршку ''орловима'' и у Лилу

СРБИЈА НА ОВО ЧЕКА 33 ГОДИНЕ: Данце смо последњи пут победили у квалификацијама за Евро на који су отишчи уместо нас и освојили га

У неђељу од 18.00, на "Паркен стадиону" у Копенхагену, Србија ће у другом колу групе А Лиге нација играти са домаћином Данском.

08. 09. 2024. у 09:37

ОТАЦ ПРЕДРАГ ОБЈАСНИО: Никада не треба рећи Прими моје саучешће ожалошћеном

ОТАЦ ПРЕДРАГ ОБЈАСНИО: Никада не треба рећи "Прими моје саучешће" ожалошћеном

ПРАВОСЛАВНИ свештеник Предраг Поповић, који је познат по својим јавним иступима у којима дели с верницима хришћанска начела и мудрости, је коментарисао зашто приликом смртног случаја не би требало ожалошћенима говорити "Прими моје саучешће".

08. 09. 2024. у 09:39