ДЕЈАН РАДОЊИЋ: Химки није исти тим као на почетку сезоне
ЦРВЕНА звезда у Евролиги дочекује екипу Химкија, представник ВТБ лиге у најелитнијем клупском такмичењу.
ФОТО: КК Црвена звезда/АБА лига
Тренер Црвене звезде Дејан Радоњић најавио је меч.
- Следи дуел против Химкија, који је пред почетак сезоне направио квалитетна тим, и корона је до те мере утицала на њих већ на старту, да је све остало било производ свих проблема које су тада имали. Тим који сада имају, је другачији него на почетку сезоне, али очигледно довољно добар да може да савлада Реал из Мадрида или Зенит у Санкт Петербургу. Треба да будемо спремни да играмо добар меч и надамо се да ће ти добри интервали у нашој игри бити довољно дуги да можемо да забележимо добар резултат - рекао је тренер црвено-белих Дејан Радоњић.
Сличног размишљања је и искусни Марко Симоновић.
- Очекује нас још једна тешка утакмица, зна се какав нам је распоред, дуже време имамо проблема са повредама и болесним играчима. Враћамо се полако у ритам, сигурно да треба још времена. Екипа Химкија индивидуално има изузетан квалитет, зна се и да су они имали пуно проблема, али дигли су форму у последњих пар утакмица, победили су Зенит у гостима, победили су пре тога Реал. Желимо да одиграмо нашу игру, да пружамо добре минуте и да подижемо форму на виши ниво. Зна се шта је рецепт за сутра, агресивна добра одбрана што је наш препознатљив стил, транзиција – то је неки први предуслов да забележимо добар резултат у четвртак - рекао је Марко Симоновић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АНЋЕЛОТИ И БРАЗИЛ У ПРОБЛЕМУ: Нејмар због повреде и даље ван терена и тренажног процеса
НА стадиону Хантингтон Банк Филд у Охају, Бразил и Египат играју пријатељски меч у склопу последњих припрема за Светско првенство.
06. 06. 2026. у 07:00
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)