ОГЛАСИЛА СЕ ЗВЕЗДА: Уложили смо огромне напоре да отпутујемо у Мадрид, али није издата дозвола
УТАКМИЦА кошаркаша Реал Мадрида и Црвене звезде отказана је због лошег времена, а црвено-бели су издали саопштење поводом целе ситуације.
ФОТО: КК Црвена звезда
Клуб са Малог Калемегдана није добио дозволу да оптутује у престоницу Шпаније јер је писта у Мадриду залеђена због великог снега који је падао последњих дана.
Евролига би требало убрзо да одради термин, а спекулише се да ће се меч одиграти у понедељак.
Саопштење Црвене звезде преносимо у целости:
- КК Црвена звезда обавештава јавност да је утакмица 19. кола Евролиге са Реалом у Мадриду одложена. Меч је требало да се одигра у среду 13.01.2021.године у "Wизинк Центру" у Мадриду са почетком у 21 сат, али услед изузетно лошег времена у Шпанији и Мадриду, и залеђене писте на аеродрому "Барахас" црвено-белима који су уложили огромне напоре да отпутују на меч са Реалом, није издата дозвола да слете у престоницу Шпаније. О новом термину овог меча, Евролига и КК Црвена звезда мтс ће накнадно обавестити јавност - пише у сопштењу.
Ипак, црвено-бели ће убрзо путовату у ову земљу, јер их већ у петак од 21 сат очекује дуел са Валенсијом у 20. колу елитног такмичења.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
САОПШТЕЊЕ ЕВРОЛИГЕ О ОТКАЗАНОМ МЕЧУ: О новом термину одлучују власници ТВ права
13. 01. 2021. у 15:08
ОТКАЗАН МЕЧ РЕАЛ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА? Након вишечасовног чекања на аеродрому нису добили дозволу за лет
13. 01. 2021. у 14:17 >> 14:22
ЛАСО ПРЕД ЗВЕЗДУ: Црвено-бели су увек компликован противник, Љуљ и даље ван терена
12. 01. 2021. у 18:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЧЕКАЊУ ЈЕ КРАЈ, СПЕКТАКЛ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Мексико и Јужна Африка отварају Мундијал на култном стадиону "Астека"
ДУГО очекивани Мундијал 2026 отвориће Мексико и Јужна Африка, који ће одмерити снаге на чувеној "Астеци" у Мексико Ситију (21.00). Овај сусрет буди успомене код бројних љубитеља фудбала на Светско првенство 2010. године, када су се ове две репрезентације такође састале на отварању турнира (1:1). Остаје да се види да ли ће предстојећи шампионат понудити бар део узбуђења и незаборавних тренутака које је донео легендарни Мундијал у Јужној Африци.
11. 06. 2026. у 06:30
ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"
Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.
09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)