ЛОШЕ ВЕСТИ: Смаилагића чека дужа пауза, навијачи га терају из клуба

ТАЛЕНТОВАНИ кошаркаш Ален Смаилагић (20) биће подвргнут операцији колена.

ЛОШЕ ВЕСТИ: Смаилагића чека дужа пауза, навијачи га терају из клуба

Фото АП

Кошаркаш Голден Стејта није одиграо ниједан меч ове сезоне, а након детаљних истраживања утврђено је да је покидао менискус десног колена. 

У наредним данима биће оперисан и јасно је да ће због тога бити дуго ван терена. 

Навијачи немају стрпљења за Смаилагића, већ су кренули да га "терају" из клуба. Многи се питају како се уопште повредио када не игра? 

"Жао ми је, али морамо да га отпустимо. Ужасан је, не знам како је доспео у НБА", "Отерајте га и пошаљите у развојну лигу" или"Без везе заузима место у ростеру, није добар ни када је здрав", само су неки од коментара на друштвеним мрежама на вест о повреди Алена Смаилагића који очигледно није омиљен међу навијачима клуба који није више на шампионском нивоу.

Смаилагић је дошао у Вориорсе из њиховог развојног тима, а у првој сезони је одиграо 14 мечева и просечно бележио 4,2 поена и 1,9 скокова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних самураја

СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних "самураја"

ПОСЛЕ дугог чекања, Холандија коначно започиње своју авантуру на Светском првенству 2026, а прва препрека у групи "Ф" биће увек неугодни Јапан (22.00). Дуел на "АТ&Т стадиону" у Арлингтону, Тексасу могао би одмах да покаже колико далеко обе селекције могу да догурају на овом турниру.

14. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ЧУДО НА МУНДИЈАЛУ! Шпанији није помогао ни Ламин Јамал, кикс против Зеленортских Острва!