"ЗВЕЗДА ЈЕ ЗРЕЛА ЗА РЕМОНТ!" Некадашњи првотимац ФМП-а о црвено-белима
Тренер млађих категорија у Црвеној звезди и некадашњи првотимац ФМП-а Слободан Клипа је изнео виђење сезоне црвено-белих.
фото: КК Црвена звезда
- Није моје да се мешам у нечији посао, али посматрајући овако са стране, тим је зрео за ремонт. Неки потписи нису деловали добро 'на папиру' и испоставило се и на терену. Све и да освоје АБА лигу, црвено-бели ће завршити сезону са неразиграним домаћим играчима - оценио је Клипа.
Посебну пажњу посветио је статусу српских кошаркаша у тиму, посебно Огњену Добрићу и Дејану Давидовцу, који, према његовом мишљењу, нису добили праву шансу да допринесу у континуитету.
- Добрић са 31 годином греје клупу и нема улогу, док Дејан Давидовац шансу добија на 'сламчицу'. То су корисни играчи, имао сам прилику да радим са њима. Огњену је потребно самопоуздање, имао је повреде, а не може да га стекне док седи на клупи. Давидовац је интелигентан кошаркаш који може све. Кад треба асистенција, одбрана, скок или нешто четврто, ту је - закључио је Клипа за "Информер".
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)