ВЛАСНИК ПАНАТИНАИКОСА ЖЕЛИ ВАСИЛИЈА МИЦИЋА: На помолу "бомба“ у Евролиги? (ФОТО)

Власник Панатинаикоса, Димитрис Јанакопулос, жели да Василије Мицић пређе у екипу шампиона Европе.

ВЛАСНИК ПАНАТИНАИКОСА ЖЕЛИ ВАСИЛИЈА МИЦИЋА: На помолу бомба“ у Евролиги? (ФОТО)

ФОТО: Танјуг/АП

Василије Мицић је члан Шарлот Хорнетса и игра у НБА лиги, али Димитрис Јанакопулос жели да се Србин врати у Евролигу и да заигра за његов Панатинаикос.

Уколико се то деси, била би права евролигашка „бомба“.

Јанакопулос је такође послао понуту за продужетак уговора Кендрику Нану, најбољем играчу Панатинаикоса ове сезоне, у износу од 20 милиона евра.

Јанакопулос је уложио велики новац у Панатинаикос претпрошлог лета, и са новим тимом је одмах успео да освоји титулу шампиона Европе.

Дошли су многи врхунски играчи, а свакако се издвајају појачања у виду Нана, Матијаса Лесора и Костаса Слукаса.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека НАПИШИ КО!!!!!!

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет