КАД СЕ НАЉУТИ ТРИНКИЈЕРИ: Жалгирис разбио противника са 61 поеном разлике

Кошаркаши Жалгириса победили су екипу Јувентуса резултатом 128:67.

КАД СЕ НАЉУТИ ТРИНКИЈЕРИ: Жалгирис разбио противника са 61 поеном разлике

Фото: Н. Параушић

Резултат меча је све запањио, невероватна разлика, 61 поен, скоро на некој кошаркашкој утакмици није забележено.

Лекавичијус је предводио тим са 23 поена и пет асистенција, а пратили су га Франсиско са 19 поена и девет асистенција, Бирутис са 18, Луни Вокер са 16, Мет Мичел са 12 и Брејди Менек са 10 поена.

Ален Смаилагић је на терену провео 16 минута и за то време постигао пет поена и ухватио пет скокова уз једну асистенцију.

Жалгирис је овом победом зацементирао прво место са седам везаних победа, док је Јувентус пети на табели.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу

ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу

ВЕЛИКА драма очекује нас вечерас на "Хоум делукс арени" где ће од 20.30 екипа Падерборна угостити Волфсбург у реванш утакмици баража за Бундеслигу. На првом сусрету није било победника (0:0), тако да је све отворено пред вечерашњи меч који носи огроман улог.

25. 05. 2026. у 08:30

ТРАМП АМИНОВАО, ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне!

ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне!

Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", углавном су Русе нервирале због санкција, али последње су - прилично невероватне.

25. 05. 2026. у 19:40

Коментари (0)

ЖИВЕТИ ДУЖЕ ЗНАЧИ ПЛАНИРАТИ ДРУГАЧИЈЕ: Нова правила модерног живота и финансијске сигурности