ТРИНКИЈЕРИ "ПОЛУДЕО": Псовао пред камерама, новинар се извињавао (ВИДЕО)
Тренер Жалгириса Андреа Тринкијери био је бесан на свој тим после правог дебакла који су доживели у Каунасу против Басконије, иако су крајем треће деонице водили 16 поена разлике.
ФОТО: ЕПА
Очекивано, није био расположен након што је пред ТВ камерама давао изјаву после меча, па је користио и псовке.
- Зај**али смо веома јако. И то озбиљн. Имали смо утакмицу у својим рукама, контролисали смо је, а онда смо се опустили. Ово што смо учинили вечерас је прави грех. Без речи сам. Наредних 5 минута ћу ћутати, па ћу онда прећи на кључну ствар. Ово је нешто што не сме да се догоди - рекао је Тринкијери.
Одмах након тога новинар се извинио због ружних речи које су гледаоци чули у ТВ пренос уживо.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ТЕНИСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Карлос Алкараз спрема одговор Новаку Ђоковићу, и то какав
28. 11. 2024. у 13:53
НЕМЦИ ЋЕ ДА ПУКНУ ОД МУКЕ! Из Штутгарта се жалили УЕФА, хоће да сакрију своју бруку
28. 11. 2024. у 14:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)