„БЕЛИ“ ЈОШ БЕЗ ПОБЕДЕ: Слога у Краљеву поражена од ужичке Слободе

И четврти првенствени пораз у исто толико утакмица ове сезоне доживели су вечерас кошаркаши краљевачке Слоге пред својим навијачима.

„БЕЛИ“ ЈОШ БЕЗ ПОБЕДЕ: Слога у Краљеву поражена од ужичке Слободе

Г.Шљивић

У 4. колу „Адмирал бет Кошаркашке лиге Србије“ бодове из нове хале спортова крај Ибра заслужено је однела ужичка Слобода победом 75:61 (19:23, 17:14, 25:12, 14:12) оставивши Краљевчане на самом зачељу табеле и сада већ у кругу екипа које ће се грчевито борити за опстанак.

Питање победника практично је решено у трећој четвртини када су Ужичани предвођени Херисом направили серију 13:0. Управо је поменути амерички плејмејкер био најефикаснији код гостију са 16 поена, док су Пантер, Шушкавчевић и Богићевић постигли по 12. У редовима „белих“ Холанд је постигао 13, а Савић 11 поена.

У 5. колу Слога путује у Ваљево на мегдан Металцу, док ће Слобода у Ужицу угостити БКК Раднички.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

БОМБА У НБА ЛИГИ! Какав трејд