Е, ТО ЈЕ НБА ЦИРКУС... Тренер Денвера "срећан" после срамоте у Минеаполису
У Европи лете главе, у Србији се пада у несвест, а у Америци шампион пукне 45 разлике и сви срећни, задовољни и насмејани.

FOTO: AP/Tanjug
Тренер Нагетса Мајк Мелоу није се потресао ни трунку, не да се није потресао, већ штавише, деловао је срећно на конференцији за медије после дебакла против Минесоте - 115:70.
- Две најлепше речи у спорту: седма утакмица. Играћемо пред сјајном публиком, спремни смо, морамо да одиграмо као у три утакмице пре ове вечерашње. Искуства су врло позитивна - истакао је Мајк Мелоун и све изненадио и шокирао изјавом.
Како је лепо играти у САД, а плате огромне, дворане пуне, клупа вам се ретко када тресе, морате баш да забрљате, али има оних који то не воле и које то никада није привлачило, попут Жељка Обрадовића или Душана Ивковића за тренерски посао, а ни Дејан Бодирога никада није желео да се опроба у том циркусу иако су га молили са свих страна.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал има предност из првог дуела, али Атлетико се неће предати без лавовске борбе пред 70 000 верних "јорганџија"
У реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона гледаћемо четврти овосезонски "Мадридски дерби" када од 21.00 на "Метрополитану" копља буду укрстили Атлетико и Реал Мадрид. Благу предност има "краљевски клуб" који је славио с 2:1 на "Бернабеу", али Атлетико је оран да га коначно избаци у најјачем европском такмичењу и сигурно је да нас очекује 90, а можда чак и 120 минута врхунског фудбала.
12. 03. 2025. у 11:27 >> 11:27

ТЕНИСКИ ХАОС! Афера "Јаник Синер - допинг", најновије вести: "Није било кршења правила тениског антидопинг програма!"
Тениски свет је потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу 2024. је он сазнао да је "ухваћен на делу", а потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали. Када је за то сазнао читав свет - већ је био ослобођен оптужби. Потом је Светска анти-допинт агенција (ВАДА) поднела жалбу, а онда се десио шок-обрт: малтене је поручено "све је у реду". Сада уље на ту тениску ватру долива организација од које је све почело, а из које тврде "да никаквог допинг прекршаја није било"
12. 03. 2025. у 17:15

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (0)