ПАРТИЗАН СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ! Американац зна шта му је радити да се серија врати у Пионир

Кошаркаши Црвене звезде имају предност (2:0) против Партизана у финалној серији АБА лиге, након што су у своју корист решили и други меч у хали "Александар Николић".

ПАРТИЗАН СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ! Американац зна шта му је радити да се серија врати у Пионир

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Сада је јак притисак на црно-белима који морају да одбране домаћи терен у наредна два меча, а затим и направе сензацију у Пиониру, пред противничком публиком, како би се домогли шампионске титуле.

У прве две утакмице један од кључних играча Партизана био је Џејлин Смит, који зна шта његов тим треба да уради да би остао у серији:

- Да се вратимо кући и победимо домаће утакмице, то је све што можемо да урадимо. Имамо утакмицу број три у недељу. Имали смо добре шансе у обе, ствари се догађају. Сада губимо 0:2 и враћамо се кући како бисмо видели шта је могло боље. Можда смо могли мање да фаулирамо, али ово је плеј-оф, играш агресивно колико можеш. То су последице са којима мораш да се суочиш. Мислим да смо играли веома добро, али ствари се догађају.

Смит очекује велику подршку навијача Партизана.

- Биће као на евролигашким мечевима, навијачи ће нам чувати леђа код куће и желимо да им испрашимо задњице код куће.

Американац је стекао поверење Жељка Обрадовића и за сада га оправдава…

- Не знам, почео сам да погађам шутеве, погађам тројке, почео сам све више да доприносим. То је вероватно улило поверење код њега. Играм одбрану и веома сам несебичан - закључио је Смит. 

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине