ЛАПСУС О КОМЕ СЕ ГОВОРИ: Кошаркаш Партизана упитан да наброји три државе, а ово је рекао (ВИДЕО)
КОШАРКАШ Партизана Ален Смаилагић нехотице је постао хит на друштвеним мрежама након направљеног лапсуса.
КК Партизан/Твитер
Ален Смаилагић је страх и трепет на паркету, а некадашњи кошаркаш Голден Стејт вориорса показао је да се не сналази најбоље пред камерама.
Смаилагић је био гост у емисији "Штоперизза", а одговор на једно питање које је добио изазвало је пуно пажње.
Јасно је да је реч о лапсусу, а чак ни након изреченог кошаркаш није успео да се избори са тремом, те није био свестан изговореног.
На питање "које три државе би волео да посетиш?", кошаркаш је након дугог размишљања одговорио следеће:
- Кина, Јапан, Париз - одговорио је центар Партизана.
БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање
Препоручујемо
НАДАЛ И ФЕДЕРЕР ГЛЕДАЈУ У НЕВЕРИЦИ: Оно што је Новак Ђоковић урадио, они никада неће
25. 03. 2024. у 08:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БРАЗИЛ НЕ СМЕ ДА ПОТЦЕНИ ЈАПАН! "Самураји" су већ показали да знају како се побеђује "селесао"
БРАЗИЛ и Јапан укрстиће копља у једном од најзанимљивијих мечева прве нокаут фазе Светског првенства. Дуел на стадиону "НРГ стадиону" у Хјустону доноси окршај победника групе "Ц" и другопласираног тима групе "Ф" (19.00), а победника у осмини финала чека бољи из обрачуна Норшвеке и Обале Слоноваче.
29. 06. 2026. у 07:00
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)